Hubneme s Pivrncem

Kód: HUP
Akce Tip
Neohodnoceno
149 Kč –13 %
Hubneme s Pivrncem front
149 Kč –13 % 129 Kč
Skladem (>5 ks)

Snižování hmotnosti se slavnými osobnostmi už bylo dost. Nechte se provést procesem hubnutí Rudou Pivrncem, který sám má se svojí hmotností problémy od nepaměti...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na webu a v médiích nám kdekdo radí, jak úspěšně zhubnout. A tak se Ruda Pivrnec rozhodl, že se hubnutí podívá na zoubek a při tom třeba i sám nějaké to kilo shodí. Autorský tým Matoulek & Urban se po spolupráci na knize Pohyb v životě a medicíně rozhodl Rudovi poradit a vysvětlit, co že se to při jeho snahách o redukci vlastně děje. Někdy ale naopak Ruda vysvětluje jim, jak věci fungují ve skutečnosti.

V této knize se možná někteří najdete, možná se sami zasmějete nad situací, kterou dobře znáte ze svého života. A to je důležité. Umět si udělat legraci ze sebe sama a nebrat se tak vážně může pomoci leccos pochopit.

Získejte také zdarma brožuru Život s bariatrickou operací (fyzická kopie) v případě zájmu. Stačí si ji vybrat v rámci objednávky produktu.

Kniha shrnuje důležité informace pro pacienty, kteří zvažují podstoupení bariatrické operace. Popisuje jednotlivé typy operací, jejich výhody a nevýhody. Provádí pacienta stravou vhodnou pro redukci hmotnosti před operací a ve všech fázích po ní. V knize najdete i doporučení k pohybové aktivitě a několik receptů pro inspiraci.

život-s-bariatrii_titul2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: