Knižní komplet tištěný

Kód: KK-KKT
1 060 Kč –25 %
nol obal kniznikomplet
1 060 Kč –25 % 790 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Knižní komplet obsahuje 3 knihy. 

Manuál praktické obezitologie

Kniha je určena především lékařům, kteří mají ve své praxi pacienty s nadváhou a obezitou. Nepochybně komplexní informace o dietě, pohybové aktivitě, ale i přidružených onemocněních zde mohou nalézt i nutriční terapeuti či fyzioterapeuti.

Manuál úspěšného hubnutí

Kniha je určena všem, kteří  bojují s hmotností a mají za sebou třeba i neúspěšné redukční pokusy. Nepřináší návod na hubnutí, ale odpovědi na nejčastější otázky s hubnutím spojených. 

Preventivní kardiologie

"Je lepší být zdravý než nemocný nebo mrtvý, to je začátek a konec jediného skutečného argumentu pro preventivní medicínu. To stačí.“ Prohlásil kdysi nestor světové kardiologie a interní medicíny, Geoffrey Rose. Z tohoto pohledu lze vnímat publikaci kolektivu autorů pod vedením MUDr. Vladimíra Tuky z 3. interní kliniky 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice Praha za skvělý počin. Stále, i přes značné pokroky, je kardiovaskulární onemocnění nejčastější příčinou úmrtí občanů České republiky. Publikace Preventivní kardiologie pro praxi přináší ucelený pohled v dílčích 22 kapitolách a praktické poznatky, jak postupovat v prevenci progrese patologických změn u rizikových pacientů, jak je motivovat ke zlepšení životního stylu, k přiměřené, nikoli násilné a náhlé změně jídelníčku, k pravidelnému pohybu.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční balíčky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: